پوچتینو: تاوان دو اشتباه خودمان را دادیم/ لیاقت ما برای صعود بیشتر بود

سرمربی تیم فوتبال تاتنهام ناکامی تیمش در صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را حاصل اشتباهات بازیکنان خودش دانست.

، تیم فوتبال تاتنهام شب گذشته (چهارشنبه) در خانه تنها کمتر از نیم ساعت تا صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا فاصله داشت اما با دو گلی که در عرض سه دقیقه از یوونتوس خورد، تمام رؤیاهایش برای صعود بر باد رفت.

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی سفیدپوشان لندن که تیمش حتی با گلزنی هئونگ مین سون در نیمه اول پیش افتاده بود، در پایان بازی به شبکه BT Sport  گفت: در کمتر از سه دقیقه ما دو گل خوردیم که حاصل دو اشتباه بزرگ بود و به همین دلیل حذف شدیم. در هر دو بازی رفت و برگشت استحقاق ما برای صعود بیشتر بود. من به تیمم افتخار می‌کنم. ما تا زمانی که گل نخورده بودیم فوتبالی فوق‌العاده را ارائه کردیم و بر بازی مسلط بودیم. ناراحتیم که حذف شدیم اما شکست هم بخشی از پیشرفت است. ما به کارمان ادامه می‌دهیم اما واقعاً ناراحتیم.

سرمربی آرژانتینی تاتنهام ادامه داد: ما موقعیت‌های فراوانی خلق کردیم. کاملاً مشخص است که ما لیاقت بیشتر از این را داشتیم. در فوتبال مسئله لیاقت داشتن یا نداشتن نیست و شما باید گل بزنید و گل نخورید. یوونتوس تنها دو سه بار به سمت دروازه ما نزدیک شد اما این تیم توانایی مجازات کردن شما را در زمان ارتکاب اشتباه دارد. حریف ما یک تیم بزرگ دیگر بود. قبول شکست سخت است اما نسبت به آینده خوشبین هستیم. شما به چنین بازی‌هایی نیاز دارید تا تجربه کسب کنید وبازیکنان‌تان برای رقابت در این سطح آماده شوند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار