گتوسو: خواب اوزیل و ونگر را می‌بینم!

سرمربی میلان از تیمش انتظار یک بازی شجاعانه مقابل آرسنال را دارد.

، جنارو گتوسو، سرمربی میلان در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل آرسنال در دور رفت مرحله یک‌هشتم‌نهایی لیگ اروپا از بازیکنان تقاضای یک مبارزه شجاعانه را کرد.

 او گفت:  آرسنال این روزها حال خوبی ندارد اما در لیگ اروپا ۱۸ گل زده است. احترام  زیادی برای این تیم قائل هستیم و باید نمایش خوبی داشته باشیم. چند سالی است که میلان مقابل ۷۰  هزار تماشاگر در اروپا بازی نکرده . به جز بیلیا و بونوچی تیم بازیکنان باتجربه‌ای ندارد.در مقایسه با ونگر، من تازه کار هستم. من تازه کارم را آغاز کرده‌ام و ونگر ۳۰ سال تجربه مربیگری دارد. آرسنال تیمی تکنیکی است و دفاع کردن را دوست ندارد. باید با حفظ توپ، حریف را وادار به دویدن کنیم.از لحاظ فیزیکی و تکنیکی باید بهترین بازی خودمان را انجام دهیم. نباید به آرسنال اجازه گلزنی بدهیم. وقتی به تختخواب می روم، خواب اوزیل و ونگر را می‌بینم! در دوران بازی این همه دغدغه نداشتم! 

او در ادامه افزود: کوترونه قرار نیست به تنهایی کاری کند. تیم هم دفاع می‌کند و هم حمله. همه بازیکنان باید خودشان را برای تیم فدا کنند. در رقابت های اروپایی، تیم‌ها بازتر از سری A بازی می‌کنند. باید با توجه به کیفیت آن‌ها بازی کنیم. این جدال، بین من و ونگر نیست چون اصلا با هم قابل مقایسه نیستیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار