آلگری: کاملا شایسته صعود بودیم

سرمربی یوونتوس از عملکرد خوب بازیکنان تیم صعودکرده‌اش تمجید کرد.

، ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس پس از برتری ۲ بریک تیمش در زمین تاتنهام و صعود به مرحله یک‌چهارم‌نهایی لیگ قهرمانان از عملکرد شاگردان خود ابراز رضایت کرد.

 او گفت: بازیکنان و مجموعه باشگاه بابت کار فوق‌العاده‌ای که انجام دادند، شایسته تبریک هستند. برد مهمی در ویمبلی کسب کردیم. منتظر زمان مناسب بودیم و با صبر و حوصله بازی را بردیم. فکر می‌کنم در مجموع ۲ دیدار رفت و برگشت شایسته صعود نشان دادیم. نیمه نخست به دردسر افتادیم و در صحنه های حساس، توپ را خیلی راحت از دست دادیم. در نیمه دوم خیلی متعادل‌تر و فشرده‌تر کار کردیم. بازیکنانم دستاورد فوق‌العاده‌ای رقم زدند.

او در ادامه افزود: تعویض را انجام دادم چرا که می‌دانستم  نیاز به بازیکنانی با ویژگی‌ها متفاوت دارم. آساموا در پاس دادن بازیکن بسیار خوبی است و خیلی در دوران فوتبالش دست کم گرفته  شده. لیخشتاینر با خدیرا ترکیب خوبی را تشکیل دادند.در کناره‌ها خسته بودیم و باید به بازی عرض می‌دادیم.ضربه هری کین به تیرک آفساید بود. ایگواین بعد از ۲  هفته مصدومیت به تیم برگشته  است.به طور کلی بازیکنان مصدوم به زمانی برای بهبود نیاز دارند. اکنون چند بازی حساس در سری A   پیش رو داریم که بسیار حیاتی هستند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار