انتقاد بالوتلی از دنی آلوز به خاطر اظهاراتش درباره مرگ آستوری

مهاجم ایتالیایی تیم فوتبال نیس فرانسه از مدافع برزیلی پاری‌سن‌ژرمن به خاطرات اظهاراتش درباره مرگ کاپیتان فیورنتینا انتقاد کرد.

، ماریو بالوتلی، دنی آلوز را به خاطر حرف‌های سردی که درباره مرگ داویده آستوری بر زبان آورد، سرزنش کرد. مرگ مدافع ۳۱ ساله فیورنتینا در روز یکشنبه بر اثر سکته قلبی جامعه فوتبال به خصوص کالچو را داغدار کرد، اما در حالی که بسیاری از اهالی دنیای فوتبال به ابراز احساسات و همدردی با خانواده این بازیکن فقید پرداختند، آلوز در کنفرانس خبری‌اش پیش از بازی پاری‌سن‌ژرمن - رئال مادرید واکنشی سرد و جنجالی نسبت به این اتفاق نشان داد. او با بیان اینکه داستوره را نمی‌شناخته به خبرنگاران گفت: «هزاران بچه هر روز می‌میرند بدون آنکه به آنها توجهی شود. مرگ آنها هم به همین اندازه مهم است».

بالوتلی در واکنش به اظهارات آلوز در حساب اینستاگرام خود به صورت زنده به طرفدارانش گفت: چیزی که آلوز گفت اشتباه نبود، اما او می‌توانست این حرف را در دلش نگه دارد و آن را به وقتش بگوید. او بهتر بود فقط تسلیتش را می‌گفت و بس نه اینکه اراجیف ببافد. وقتی کسی می‌‌میرد، درست نیست که این‌گونه درباره مرگ او حرف بزنید. آلوز حرف‌هایی زد که هیچ ربطی به مرگ آستوری نداشت، ضمن اینکه آستوری خودش یک آدم مؤدب و خوب بود و من او را از زمانی که در تیم ملی کنارش بازی می‌کردم، می‌شناختم. متأسفانه من نمی‌توانم روز پنجشنبه به مراسم خاکسپاری‌اش بروم، چون تمرین داریم وگرنه با همین ماشینم به آنجا می‌رفتم و خودم را به این مراسم می‌رساندم.

مهاجم نیس ادامه داد: این اتفاق در حالی برای او رخ داد که همه بازیکنان ماهی یک بار مورد معاینه قرار می‌گیرند. فکر کردن به چنین اتفاقاتی ترسناک است، چون او در خواب مرد در حالی که به نظر می‌رسید حالش خوب است. خیلی ساده خودت را در حال پرواز به آسمان‌ها پیدا کنی.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار