انتقاد ساکی از مسئولان پاری‌سن‌ژرمن: ایده‌ها خریدنی نیستند

سرمربی پیشین تیم ملی ایتالیا از سیاستی که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در پیش گرفته انتقاد کرد و گفت که با پول نمی‌شود ایده‌ها را خرید.

، پاری‌سن‌ژرمن شب گذشته (چهارشنبه) در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه پارک‌دوپرنس با نتیجه ۲ بر یک مغلوب رئال مادرید، مدافع عنوان قهرمانی و در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه ۵ بر ۲ متحمل شکست شد و از رسیدن به جمع هشت تیم برتر این رقابت‌ها بازماند.

آریگو ساکی که خود دو سال پیاپی (۱۹۸۹ و ۱۹۹۰) میلان را به عنوان قهرمانی جام یوفا رسانده بود، در تحلیل این بازی به شبکه تلویزیونی «مدیاسِت» ایتالیا گفت: رئال مادرید با حریف خیلی ضعیفی بازی کرد. پاری‌سن‌ژرمن فقط یک گروه از بازیکنان است. واژه «بازی» شاید واژه‌ای انتزاعی و توصیفش دشوار باشد، اما دقیقاً همان چیزی بود که تفاوت در این دیدار را رقم زد. ایده‌ها خریدنی نیستند. پاری‌سن‌ژرمن چیزهای زیادی را از دست می‌دهد!

قرارداد اونای امری با پاری‌سن‌ژرمن در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد و گفته می‌شود سران باشگاه PSG قصد ادامه همکاری با سرمربی اسپانیایی خود را ندارند و به دنبال به خدمت گرفتن مربی جدید خواهند بود. در همین راستا حضور آنتونیو کونته و آرسن ونگر را روی نیمکت سرمربیگری پاری‌سن‌ژرمن نسبت داده‌اند.

ساکی ۷۱ ساله اظهار داشت: اِمری سرمربی خیلی خوبی است. اونای تنها نیاز به این دارد که باشگاه پشت او و بازیکنانی که ایده‌های سرمربی خود را دنبال می‌کنند، باشد. در رقابت‌های اروپایی هم نیاز به روحیه لازم و البته انجام بازی در سطح این مسابقات است. «بازی» مثل امتیاز دادن به موسیقی یا سناریوی فیلم است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار