امری: شکست در بازی رفت کار خودش را کرد/ بالاخره یک روز لیگ قهرمانان را می‌بریم

سرمربی پاری‌سن‌ژرمن پس از حذف تیمش از لیگ قهرمانان اروپا گفت که اطمینان دارد این تیم در سال‌های آینده سرانجام این تورنمنت را فتح خواهد کرد.

، پاری‌سن‌ژرمن یک فصل دیگر هم در حسرت رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا ماند. این تیم که در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در خانه رئال مادرید با نتیجه ۳ بر یک باخته بود، در دور برگشت هم با نتیجه ۲ بر یک به حریف مادریدی باخت و با همه خرج‌های هنگفتی که تابستان امسال برای خرید ستاره‌هایی مانند نیمار و امباپه انجام داد حذف شد تا احتمال برکناری سرمربی‌اش، اونای امری هم تقریباً قطعی شود.

این ششمین فصلی است که پاری‌سن‌ژرمن بعد از انتقال مالکیتش به قطری‌ها در لیگ قهرمانان اروپا شرکت می‌کند و نمی‌تواند از مرحله یک چهارم نهایی بالاتر برود. زیر نظر امری اما PSG حتی از مرحله یک هشتم نهایی هم بالاتر نرفته است. با این حال این مرد اسپانیایی همچنان به آینده تیمش و شانس آن برای فتح لیگ قهرمانان اروپا امیدوار است.

امری گفت: همه ما می‌خواهیم هرچه سریعتر قهرمان این رقابت‌ها شویم. با صبوری به کارمان ادامه می‌دهیم و تیمی می‌سازیم که پتانسیل قهرمانی در این رقابت‌ها را داشته باشد. من مطمئنم که این تیم سرانجام یک روز قهرمان لیگ قهرمانان اروپا خواهد شد. هواداران ما هم یک روز شاهد برگزاری جشن قهرمانی پاری‌سن‌ژرمن خواهند بود.

امری در ادامه گفت که باخت ۳ بر یک تیمش در دور رفت ضربه اصلی را به تیم او زده بود. وی اظهار داشت: باختن به رئال مادرید یک اتفاق مأیوس کننده نیست اما حذف شدن در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌ها چرا. فکر می‌کنم که باختن‌مان در بازی رفت همه چیز را خراب کرد چون در آن بازی ما تا دقیقه ۸۰ تیم برتر میدان بودیم. آنها در این بازی ۶۰ درصد از زمان مسابقه، بازی را کنترل کردند و ما در آن ۴۰ درصد مابقی نتوانستیم کار خاصی انجام دهیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار