لیگ قهرمانان اروپا| برتری رئال مادرید در خانه پاری‌سن‌ژرمن ۱۰ نفره/ صعود قابل انتظار لیورپول در آنفیلد

۲ تیم پرافتخار فوتبال اروپا اولین بلیت‌های حضور در مرحله یک‌چهارم‌نهایی لیگ قهرمانان را دریافت کردند.

، دور برگشت مرحله یک‌هشتم‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا با صعود تیم‌های رئال مادرید و لیورپول به جمع ۸ تیم برتر این رقابت‌ها آغاز شد.

 در یک بازی مهم در ورزشگاه پارک‌دوپرنس پاریس، رئال مادرید در خانه پاری‌سن‌ژرمن به برتری ۲ بریک رسید. پس از یک نیمه اول جذاب اما بدون گل، کریس رونالدو در دقیقه ۵۱ با یک ضربه سر برای نهمین بازی متوالی در این رقابت‌ها گل زد و از این نظر به رکورد رود فن‌نیستلروی، ستاره هلندی منچستریونایتد در فصل ۲۰۰۳-۲۰۰۲ رسید. پاریسی‌ها برای جبران به آب و آتش زدند اما اعتراض بدموقع و شدید وراتی ایتالیایی، باعث اخراج این بازیکن در دقیقه ۶۶ و ۱۰ نفره شده پاریسی‌ها شد. با این حال بر اثر اشتباه مدافعان رئال مادرید، کاوانی به شکل اتفاقی در دقیقه ۷۱ گل تساوی میزبان را به ثمر رساند. در نهایت گل کاسیمیرو در دقیقه ۸۰، برتری ۲ بریک، پیروزی مجموع ۵ بر ۲  و هشتمین حضور متوالی رئال مادرید در مرحله یک‌چهارم‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا را رقم زد.

 در دیگر بازی، لیورپول که به خاطر برتری ۵ بر صفر بازی رفت در زمین پورتو خیال راحتی داشت در یک بازی نه‌چندان جذاب خانگی در آنفیلد مقابل رقیب پرتغالی‌اش به تساوی بدون گل رضایت داد و با همین نتیجه در مجموع ۲ بازی رفت و برگشت برای نخستین بار از فصل ۲۰۰۲-۲۰۰۱ به مرحله یک‌چهارم‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا رسید.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار