آلگری: امیدوارم بازی با تاتنهام به وقت اضافه کشیده نشود

سرمربی یوونتوس به بازیکنانش هشدار داد مراقب عناصر تهاجمی تاتنهام باشند.

، ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل تاتنهام در دور برگشت مرحله یک‌هشتم‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا از خطرات خط حمله رقیب لندنی سخن گفت.

 او اظهار داشت: دیبالا و ایگواین  قطعا  بازی خواهند کرد. ایگواین در تمرینات ۲ روز اخیر شرکت کرده است. همان طور که در بازی با لاتزیو دیدیم، دیبالا کاملا آماده است اما در بازی با تاتنهام هر بازیکنی با هر میزان آمادگی خواهان حضور در زمین است.کاستا هم شانس خوبی برای بازی کردن  دارد. شاید هر ۳ بازیکن خط حمله  کنار هم بازی کنند. شاید هم یک هافبک را کم کنم. البته ترجیح می‌دهیم  بازی به وقت اضافه کشیده نشود زیرا در حال حاضر، نیمکتی خالی داریم.

او در ادامه افزود: باید مالکیت توپ بیشتری داشته باشیم و این کار آسان نیست. هری کین حدودا ۲ متر قد دارد و بازیکنانم باید مراقب او و سایر عناصر تهاجمی تاتنهام باشند. نمی‌دانم  تاتنهام چگونه بازی خواهد کرد اما با توجه به نتیجه بازی رفت، فشار بیشتری روی این تیم  است  چون اکنون نسبت به ما شانس بیشتری برای صعود دارد. این بازی برای ما مانند یک فینال به نظر می‌رسد و با نگاه کردن به بازی رفت، دیدیم با چه اشتباهاتی، چه فرصت‌هایی به رقیب هدیه دادیم. بنابراین باید از نظر فنی بهتر بازی کنیم و توپ را از مالکیت آن‌ها خارج سازیم تا نتوانند به راحتی پاس بدهند. بازی برابر لاتزیو، دیدار تمرینی خوبی بود زیرا فرصت های کمی به حریف دادیم و در نهایت گل دقیقه پایانی دیبالا، سرنوشت ساز شد. انتظار دارم فضاهای بیشتری در اختیار داشته باشیم. البته باید در دفاع، بسیار مراقب باشیم. 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار