گواردیولا: بازی با بازل برای ما یک فرصت است، نه نبردی تشریفاتی

سرمربی منچسترسیتی از تیمش انتظار دارد بی‌توجه به نتیجه بازی رفت، بازل را جدی بگیرد.

، پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل بازل در دور برگشت مرحله یک‌هشتم‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل بازل، پیروزی ۴ بر صفر در زمین رقیب را تضمینی برای صعود ندانست.

 او اظهار داشت: باید با تمرکز فراوان و بدون اشتباه  بازی کنیم.  لیگ قهرمانان اروپا  تورنمنت خاصی است. در فوتبال هر چیزغیر ممکنی امکان وقوع دارد. شاید ما اخراجی بدهیم یا آن‌ها چند گل بزنند. به بازی برگشت آرسنال و اوسترشوند نگاه کنید. تقریبا در یک چهارم نهایی هستیم اما هنوز این مسئله قطعی نشده و باید تمرکزمان را حفظ کنیم. صرف حضور در لیگ قهرمانان اروپا برای همه تیم‌ها یک رویاست .قصد داریم برای دومین بار در تاریخ باشگاه به جمع ۸ تیم برتر لیگ قهرمانان برسیم. مردم از ما می‌پرسند  آیا شانس نخست قهرمانی اروپا هستیم و من می‌گویم  اگر در یک بازی لیگ قهرمانان اروپا، اتفاقاتی مثل بازی با ویگان رخ بدهد و در دقیقه ۴۴ اخراجی بدهید، قهرمان اروپا نخواهید شد! 

او در ادامه افزود: گاهی مساله  به نحوه بازی شما برنمی‌گردد. لیگ قهرمانان اروپا داستان کاملا متفاوتی دارد. برای درک متفاوت بودنش به بازی رفت مادرید و پاری سن ژرمن برگردید. قبل از بازی همه می‌گفتند رئال مادرید در فرم خوبی نیست و  پاریسی‌ها فوق‌العاده بازی می‌کنند. نتیجه چه شد؟ رئال مادرید ۳ - پاری‌سن‌ژرمن یک! در  لیگ قهرمانان اروپا لحظه‌ها  نتایج را  رقم می‌زنند. بازی با بازل نه تنها تشریفاتی نیست بلکه یک فرصت است؛ یک آزمایش خوب تا ببینیم چقدر می‌توانیم اوضاع را کنترل کنیم. در لیگ قهرمانان اروپا باید لحظات خوب و بد را مدیریت کنید. مایلم  نحوه کنترل روی بازی، نحوه دفاع کردن و خلاقیت و بازیسازی خوبی از تیمم ببینم.  ما نمایش فوق‌العاده‌ای ارائه نمی‌کنیم اما گلی هم نمی‌خوریم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار