رگکامف: دقت کافی را در ضربات آخر نداشتیم/ ذوب‌‌آهن از فرصت‌هایش استفاده کرد

سرمربی تیم فوتبال الوحده امارات گفت: در بازی با ذوب‌‌آهن دقت کافی را در ضربات آخر نداشتیم.

خبرنگار از اصفهان، لارنسیو رگکامف درباره شکست ۲ بر صفر تیمش مقابل ذوب‌آهن در نشست خبری گفت: بازی خوبی را از سوی هر دو تیم شاهد بودیم، اما ما دقت کافی را در ضربات آخر نداشتیم. ذوب‌آهن بازی خوبی ارائه کرد و تفاوت ما با آنها این بود که آنها قدر لحظات را دانستند، اما ما از فرصت‌های گلزنی استفاده نکردیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا برای تیمش هنوز شانسی برای صعود از گروه B لیگ قهرمانان آسیا قائل است یا نه، گفت: همه تلاش‌مان را می‌کنیم تا در بازی بعد که میزبان هستیم پیروز باشیم. این همه تلاش ما است.

سرمربی الوحده در واکنش به این مسئله که تیمش برای گلزنی برنامه‌ای نداشت و ذوب‌آهن به خوبی تیمش را پرس کرده بود و به نظر می‌رسید الوحده برای کسب مساوی به ایران آمده بود، خاطرنشان کرد: کاملاً طبیعی بود، چون ذوب‌آهن در خانه به مصاف ما آمده بود و همه تلاش خود را برای گلزنی انجام داد. ما فرصت‌ها را قدر ندانستیم و فشار روی تیم ما بسیار بالا بود. به این دلیل که هر چهار روز یک بار بازی داریم.

رگکامف در خصوص اینکه مهاجمان ذوب‌آهن نیز فرصت‌های گلزنی زیادی را از دست دادند و آیا آنها عملکرد بدی داشتند یا دروازه‌بان الوحده واکنش‌های خوبی نشان می‌داد، گفت: دروازه‌بان ما یکی از بهترین دروازه‌بان‌های حاضر در لیگ امارات و بازیکن تیم ملی کشورش است. هر دو تیم قوی بودند و تفاوت‌ها را فقط موقعیت‌های از دست داده رقم زد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار