گزارش CNN کارلوس را به پیست اسکی کشاند

رمزگشایی از دلیل حضور کی‌روش در دربندسر

سرمربی تیم ملی فوتبال بعد از مشاهده گزارش یک شبکه خارجی در پیست اسکی دربندسر حضور یافت.

به گزارش "توپ"، چندی پیش کارلوس کی روش به همراه دستیارانش در پیست اسکی دربندسر حاضر شد و بازدیدی از این مجموعه داشت. 


در حالی که تصور می شد سرمربی تیم ملی فوتبال برای اسکی به این پیست رفته باشد، بعد از بازدید از این مجموعه دربندسر را ترک کرد و دلیل حضورش به ابهامی برای علاقه مندان به فوتبال و اسکی تبدیل شد.


در حالی که این روزها مسابقات آسیایی اسکی آلپاین در مجموعه پیست اسکی دربندسر برگزار می شود، عضو کمیته برگزاری این مسابقات درباره حضور کارلوس کی روش توضیحاتی را ارائه کرد.


مهدی کیادربندسری، عضو هیات مدیره پیست اسکی دربندسر در این باره به "ورزش سه" گفت: یک روز به ما اطلاع دادند که سرمربی تیم ملی فوتبال قرار است به پیست دربندسر بیایند و تقریبا به صورت سرزده این اتفاق رخ داد. دعوتی هم از کارلوس کی روش صورت نگرفته بود؛ اما ما از حضور وی در پیست استقبال کردیم. 


وی افزود: البته وقتی از کی روش درباره دلیل حضورش سوال پرسیدیم، او پاسخ داد که گزارشی از پیست دربندسر که چندی پیش در شبکه سی ان ان پخش شده بود را دیده است. به همین دلیل برایش جالب بود که یک بار از نزدیک امکانات و شرایط پیست اسکی دربندسر را مشاهده کند. 


عضو هیات مدیره پیست اسکی دربندسر در پایان گفت: این روزها که درگیر برگزاری مسابقات آسیایی هستیم. امیدواریم که کی روش در آینده بازهم در اینجا حضور پیدا کرده و حتی اگر علاقه داشت اسکی کند.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار