منصوری: عملکرد محجوب در کاپ آزاد پراگ عالی بود/ نباید اجازه بدهیم محجوب و ملایی هدر بروند

سرمربی تیم ملی جودو گفت: عملکرد محجوب در مسابقات جودوکاپ آزاد پراگ واقعا عالی بود و او درخشش بسیار خوبی داشت.

محمد منصوری در خصوص عملکرد محجوب و بریمانلو در کاپ آزاد پراگ به خبرنگار ورزشی گفت: عملکرد محجوب در این مسابقات واقعا عالی بود و او درخشش بسیار خوبی داشت. بریمانلو اما در این مسابقات خودش نبود و در دور نخست حذف شد. به سعید ملایی نیز بعد از مسابقات پرفشار گرند اسلم استراحت دادیم و به خاطر حفظ روحیه بچه‌ها کنار تیم بودو با ما تمرین می‌کرد.

وی تصریح کرد: محجوب در مسابقات پراگ شروع بسیار خوب و با روحیه‌ای داشت و در کنار آن دو بازیکن دیگرمان نیز بسیار همدل بودند و دوست داشتند که محجوب به مدال دست پیدا کند. محجوب در این مسابقات پس از استراحت در دور نخست، در دور بعد نماینده اوکراین را در یک دقیقه و نیم ضربه فنی کرد. او در مرحله بعد جودوکار فرانسوی را نیز در یک دقیقه و بیست ثانیه ایپون کرد. مسابقه نیمه‌نهایی محجوب اوج کار او و حساس‌ترین دیدار او بود که به مصاف "لوکاس کارپالک" قهرمان وزن ۱۰۰- کیلوگرم المپیک ریو از چک رفت.

سرمربی تیم ملی تاکید کرد: "کارپالک" اسطوره جودو کشور چک است و علاوه بر قهرمانی المپیک ریو، چند ماه پیش در آخرین گرند اسلم سال ۲۰۱۷ در توکیو به مدال نقره دست یافته بود و در گرند پری ۲۰۱۷ در چین نیز به مدال طلا دست یافته بود. محجوب با وجود اینکه کارپالک، جودوکار بسیار خوب و صاحب عنوانی است و علاوه بر آن از حمایت هموطنانش در کشورش نیز برخوردار بود در کمتر از یک دقیقه ایپون کرد تا به دیدار نهایی راه پیدا کند. 

منصوری ادامه داد: در دیدار فینال نیز محجوب به مصاف حریف بلاروس رفت که کمتر از ۲۰ روز پیش در گرند اسلم پاریس یه مدال برنز دست پیدا کرده بود اما جواد با دو وازاری حریف خود را در زمان یک دقیقه و نیم ایپون کند. محجوب در این مسابقات یکی از بهترین روزهای خود را پشت سر گذاشت و خدا را شکر به مدال طلا دست یافت. به نظر من محجوب همچنان کار داد و برای او نیز مانند ملایی تا بازی‌های آسیایی و المپیک ۲۰۲۰ برنامه داریم تاخدایی نکرده هدر نروند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار