باشگاه هلندی وکیل مدافع ستاره ایرانی

آلکمار؛ جهانبخش زننده هردوگل و آقای گل است

در شرایطی که بسیاری از سایت ها و رسانه ها گل اول آلکمار را گل به خودی دروازه بان حریف قلمداد کردند سایت باشگاه آلکمار با دفاع از ستاره ایرانی این گل را به نام او ثبت کرد.

به گزارش "توپ"، آلکمار شب گذشته با درخشش علیرضا جهانبخش به برد ۲-۱ در خانه اکسیلیسور رسید تا روند رو به رشد و خوب خود را ادامه بدهد. در شرایطی که هر دو گل آلکمار در این بازی را جهانبخش به ثمررسانده بود سایت ها و رسانه های این کشور گل اول را به نام گل به خودی دروازه بان اکسیلیسور ثبت کردند، اقدامی که مانع ایستادن جهانبخش در صدر جدول آقای گل ها قرار گرفت.


این اتفاق در حالی رخ داد که سایت باشگاه آلکمار نظر دیگری داشت و زننده هر دو گل را علیرضا جهانبخش دانست و حتی با انتشار تصویری جالب از ستاره ایرانی که با انگشتان خود عدد دو را نشان می دهد او را مرد ۱۳ گله این فصل و آقای گل دانست.

 


در این بین صفحات مجازی این باشگاه نیز در واکنش به ادعای گل به خودی دروازه بان اکسیلیسور روی دوگله شدن جهانبخش تاکید و مدعی شدند علیرضا با دو بار گلزنی در خانه آکسیلیسور در حال حاضر ۱۳ گله و در کنار مهاجم هیروینگ لوزانو مهاجم مکزیکی آیندهوون به صورت مشترک آقای گل های آردیویسه محسوب می شوند.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار